تاریخچه شرکت

بیش از 35 سال سابقه تولید انواع پارچه خود گویای کیفیت ما است.

مقدمه

شرکت پوشانک یزد با زیربنای 10 هزار متر مربع در شهر یزد با زمینه بافندگی گردباف در سال 1359 توسط سید جلال مصباح و سید علی مصباح احداث شد.
در این شرکت از ماشین آلات مدرن با فن آوری روز دنیا و با تکنولوزی برتر کشور آلمان برای بالا بردن کیفیت بافت و قابلیت طراحی انواع پارچه های تریکو استفاده شده است.
از آنجا که تقاضای بازار جهت پارچه هایی با کیفیت بهتر و طرح های به روز رو به افزایش گذاشته بود ، شرکت میکرونخ یزد به عنوان زیر مجموعه شرکت پوشانک فعالیت خود را از سال 1390 و با زیر بنایی بالغ بر 11 هزار متر مربع و با هدف کمک به افزایش تولید و پوشش سفارش های مشتریان محترم شرکت پوشانک آغاز به کار کرد. بدیهی است در این مجموعه نیز استانداردهای روز بافت و اصول اصلی و اهداف کیفی و کمی شرکت به صورت اخص رعایت شده است.
این مجموعه با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن قادر به تولید انواع پارچه ­های گرد باف اعم از: یکرو سیلندر، دورس2 نخ و 3 نخ، انواع ژاکارد، گیپور، مخمل و انواع پارچه­ های قابل بافت با ماشین­ های تمام کامپیوتری می­باشد.
بافته­ های این مجموعه در تولید انواع پوشاک مردانه و زنانه­، بچه ­گانه در انواع تی­شرت­ های سبک و سنگین سویی­شرت­ ها، انواع لباس زیر، شلوار و پیراهن­ های خانگی، پوشاک ورزشی انواع شلوارهای زنانه استرچ، ساپورت­های زنانه و ... به­ کار می­رود.

خط زمانی شرکت پوشانک یزد از ابتدا تا کنون

در سال 1359 گروه صنعتی پوشانک به همت آقایان سید جلال مصباح و علی مصباح در شهر تاریخی یزد تاسیس و شروع به کار نمود.

در سال60 کارخانه اقدام به خرید ماشین آلات گردباف از شرکت مایر آلمان نمود.

در سال 70 نیز با توجه به تقاضای بیشتر بازار ، کارخانه اقدام به خرید و تامین ماشین آلات گردباف تروت آلمان کرد.

در سال 81 جه تولید پارچه های گردباف با تنوع طرح بالاتر مجدد به خرید ماشین آلات فول ژاکارد کامپیوتری از شرکت تروت آلمان نمود

در سال 90 به جهت افزایش تقاضای بازار و نیاز به تولید پارچه های با کیفیت بالاتر و طرح دار مطابق با مد روز اقدام به تاسیس واحد دیگری به نام شرکت میکرونخ در شهرک صنعتی یزد با مساحتی معادل 11 هزار متر مربع و توان تولید ماهیانه 120 تن پارچه را نمود.

در سال 93 با توجه به اهمیتی که شرکت برای مشتریان قائل است جهت ارج نهادن بر این مهم نمایشگاهی را در خیابان فلسطین تهران افتتاح و بازگشایی نمود.


شرکت پوشانک با بیش از 35 سال سابقه در تولید انواع پارچه مفتخر است که تاکنون در صنعت خودکفایی همواره با بهترین کیفیت نیاز کشور به این مقوله را پاسخگو بوده است.

تماس با ما

Icon Mail s.mesbah@poushanak.com

Icon Phone 021-66496569

Icon Home تهران - خ فلسطین جنوبی - کوچه محتشم - پلاک 15 - ط2

خبر نامه

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت پوشانک یزد می باشد.